Wyszukiwarka wydarzeń

Musical Improwizowany

Grupa aktorów, wokalistów i improwizatorów przy akompaniamencie muzyki na żywo za każdym razem tworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne: Zaskakuje wymyślanymi na bieżąco historiami, dialogami, piosenki, melodiami, a także choreografią.

Bilety: 45.00 PLN / 35.00 PLN
Ostatnie bilety

Pojebajki – czyli późne wieczorynki dla dorosłych

Jak brzmiałaby historia królewny Śnieżki czy Czerwonego Kapturka, gdyby spisali je współcześni Bracia Grimm czy Andersen? Dajmy znanym z dzieciństwa baśniom drugie, dorosłe życie!

Bilety: 45.00 PLN
Wyprzedane

Kochanie, musimy porozmawiać... - spektakl improwizowany

Kto raz usłyszał zdanie „Kochanie, musimy porozmawiać”, ten wie, że nie wróży ono nic dobrego. Pod przykrywką „otwartej komunikacji w związku” zostanie ci za chwilę wytknięte, że dwa tygodnie temu, podczas wesela kuzynki, twoje zachowanie było bardzo niestosowne.

Bilety: 55.00 PLN
Ostatnie bilety

Tinder impro party

Wiadomo nie od dziś, że czar aplikacji randkowych opiera się na pewnych niedopowiedzeniach na czacie, drobnych przekłamaniach w opisie, zmyślnym kadrowaniu zdjęć profilowych…

Bilety: 50.00 PLN

One night stand – zwykle nie chodzę do łóżka na pierwszej randce... | EDYCJA NOCNA

Dwie osoby budzą się koło siebie po nieplanowanej, wspólnie spędzonej nocy. To pierwsza randka, więc jest dziwnie. Poczucie winy i skrępowania wisi w powietrzu, jest niemal namacalne. W końcu oboje z nich deklarowali, że „seks najwcześniej na trzecim spotkaniu”…

Bilety: 40.00 PLN

O nic mi nie chodzi, czyli toksyczna para na co dzień

O nic mi nie chodzi, czyli toksyczna para na co dzień - to przekrój najgorzej dobranych i najbardziej niedorzecznych postaci, jakie tylko można ze sobą zestawić.

Bilety: 45.00 PLN

Królowa dram, czyli komediowa inba tygodnia | NOWOŚĆ

Zagramy dla was komediowy spektakl, w którym zaimprowizujemy bieżące inby! Inspiracje weźmiemy od publiczności (bo przecież nie trzeba być celebrytą, żeby zrobić niezłe avanti), co nie oznacza, że nie sięgniemy do źródeł: Pomponika i tego typu plotkarskich tytulików. Tipsy pójdą w ruch, ktoś wybiegnie z płaczem, a ktoś przeżyje katharsis.

Bilety: 45.00 PLN

Klancyk gra 7 łatwych utworów

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Bilety: 35.00 PLN

Czy bolało, kiedy spadałaś z nieba, czyli królowie podrywu

„Chodź za kiosk, skrzyżujemy oddechy”, „Czy bolało, kiedy spadałaś z nieba?” – teksty śmiałe, brawurowe nawet, a jednak ich skuteczność wynosi 2,7%. Nie umiesz zarywać do dziewczyn? Nie szkodzi! Zapraszamy na nasz skrócony kurs flirtu.

Bilety: 55.00 PLN

Sufin/Młynarski: Rzeczy, których nie mówię swojemu terapeucie

W całości improwizowany dwuosobowy spektakl fabularny. Blisko godzinna historia rodząca się słowo po słowie, gest po geście. Michał i Bartek podróżują przez fabularne zwroty akcji, charakterystycznych bohaterów, konwencje, miejsca i nastroje.

Bilety: 50.00 PLN

Klancyk: Komora maszyny losującej jest pusta

Klancyk: Komora maszyny losującej jest pusta

Bilety: 35.00 PLN

Pokaż kolejne

Sign In