Nowa Data! Tanie żarty – Klub Komediowy testuje stand-up | EDYCJA SPECJALNA

Nowa Data! Tanie żarty – Klub Komediowy testuje stand-up | EDYCJA SPECJALNA

Czwartek 22.12 21:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Są takie historie i anegdoty, które z czasem pęcznieją, nabierają rumieńców i na tyle obfitują w żarty i puenty, by przerodzić się w  25-minutowy materiał. A opowiedzą je już nie debiutanci, a regularni bywalcy open mike’ów – komicy i komiczki, improwizatorzy i improwizatorki znani wam z Klubu Komediowego. Zobaczcie, ich, jak robią stand-up, zanim dopiszą kolejne 25 minut i ruszą w trasę po województwie mazowieckim (bo tak sobie wyobrażamy sukces – gdzieś w trasie między Żyrardowem a Siedlcami)!

Bilety wciąż są śmiesznie tanie, więc nie wypada szukać wymówek.


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
    • nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
    • nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na wydarzenie i pozostanie w domu.


Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Windą w Bok, siedziba: Mokotowska 17, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In