WARSZTATY z ŻART&BUSINESS: Techniki z improwizacji w biznesie – Bycie na tak

Piątek 09.02 15:00

Lokalizacja: Brain Embassy Czackiego ul. Tadeusza Czackiego 15/17, Warszawa

Klub Komediowy i jego biznesowa odnoga Żart&Business wspólnie z Brain Embassy zapraszają na kolejny z cyklu otwartych warsztatów z improwizacji stosowanej w biznesie.

TEMAT WARSZTATU:

Na zajęciach z Bartkiem Młynarskim skupimy się na POPEŁNIANIU BŁĘDÓW i nauczymy się, że to nic strasznego. Błąd nie oznacza porażki, jest naturalnym elementem procesu twórczego. Skupimy się na ćwiczeniach wykorzystując techniki z improwizacji, które nas oswoją z popełnianiem błędów, nauczymy się nawet cieszyć z tego. Często w codziennej pracy staramy się chować błędy i jest nam z tego powody wstyd, na warsztatach odwrócimy te sytuację całkowicie i poznamy twórczą radość bez oceniania.

Jeżeli przychodzisz do Klubu Komediowego to wiesz, że gramy głównie spektakle improwizowane. Wymyślamy je na żywo, improwizujemy scenariusz, dialogi, postaci, fabułę. Żeby taki spektakl powstał grupa ludzi musi wspólnie się na to zgadzać i przestrzegać zasad. W improwizacji takich jak akceptacja, aktywne słuchanie, akceptowanie porażki, granie na pomysł drugiej osoby oraz wiele innych. Podczas tych warsztatów skupimy się na akceptowaniu i zobaczymy na żywym organizmie jak te umiejętności można zastosować w środowisku biznesowym.

FORMUŁA:

Warsztaty maja formułę 2,5 h interaktywnych gier, zabaw i scen. Każda gra ma inny cel i znaczenie. Można w nich rozwinąć takie strefy jak inteligencja emocjonalna, techniki miękkie, odważne wybory, oswajanie niepewności, zobaczenie siebie w pracy w grupie, umiejętności słuchania, kreatywność, praca ze stresem podczas wymyślania.

Klub Komediowy od 8 lat szkoli firmy poprzez warsztaty z improwizacji. Warsztaty z technik improwizacji są świetną metodą na wypracowanie mocnego, zgranego zespołu i pracy nad kompetencjami miękkimi. Największą ich zaletą jest to, że podczas wykonywania ćwiczeń grupa świetnie się bawi, a jednocześnie pracuje nad konkretnymi umiejętnościami - takimi jak: współpraca, komunikacja oraz aktywne słuchanie co potem wymiernie się przekłada na pracę we własnym środowisku biznesowym.

MIEJSCE I CZAS

Liczba miejsc ograniczona do 18 osób.

Cena pojedynczego warsztatu 130 zł

Czas trwania: 2,5 h

09.02.2024 PIĄTEK od godz. 15:00 do godz. 17:30 (DOBRY powód by wyjść wcześniej z biura ;))

MIEJSCE: Brain Embassy, ul. Tadeusza Czackiego 17

PRASA:

Impro zagranicą, zwłaszcza w USA jest szeroko wykorzystywana w biznesie, polecam tutaj kilka artykułów:

https://edition.cnn.com/2018/09/30/success/business-improv-class/index.html

https://www.forbes.com/sites/forbesleadershipforum/2014/06/27/why-improv-training-is-great-business-training/

PROWADZĄCY:

Bartosz Młynarski - współzałożyciel i członek grupy Klancyk z którą improwizuje od 16 lat. Ukończył kurs improwizacji w iO Chicago. Występował na licznych festiwalach improwizacji m.in. w Chicago, Nowym Jorku, Paryżu. Na co dzień występuje w Klubie Komediowym w Warszawie, którego jest również współwłaścicielem. Prowadził warsztaty z improwizacji dla takich marek jak Sony, Ikea, Mercedes-Benz, Roche, PKO, iSpot, Tchibo Polska.


Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Tworczych Winda w Bok,
siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In