„A kręci się tam obok ciebie jakiś kawaler w tej Warszawie?” – improporadnik, jak przetrwać święta

Sobota 23.12 18:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

8/10 singli słyszy pytanie „A kręci się tam obok ciebie jakiś kawaler w tej Warszawie?” średnio trzy razy do roku – ZAWSZE podczas kolacji wigilijnej. Niezależnie, czy pyta babcia czy kuzynka, czy ma dobre intencje czy wręcz przeciwnie, pytanie o stan cywilny zawsze uwiera jak kamyk w bucie. Można je zignorować, ale można spróbować wytrząsnąć z siebie odpowiedź!

STRATEGIA #1
Mówisz, prawdę: Nie, nie kręci się, ale jesteś samodzielną jednostką, której nie definiuje…. – w tym miejscu tracisz uwagę całej rodziny. Nad stołem zapanowuje cisza przerywana jedynie zbiorowym westchnieniem i odgłosem łez kapiących matce do barszczu. Zepsułaś/-eś Wigilię. I w imię czego? W imię prawdy?

STRATEGIA #2
Zatem nie mówisz prawdy. Zamiast tego opowiadasz rodzinie fabułę wszystkich 6 sezonów „Seksu w wielkim mieście” , przy czym podstawiasz pod imiona głównych bohaterek imiona twoje i twoich znajomych (ty to Carrie, albo Samantha!), dopasowujesz najważniejsze szczegóły biograficzne, a topografię Nowego Jorku dostosowujesz do tej warszawskiej. Zanim się zorientują, zdążysz ich nieco zniesmaczyć.

STRATEGIA #3
Unikasz pytania. Po prostu nie jedziesz na Wigilię do domu. Wyprawiasz własną – dla pozostałych singli! Przy odrobinie szczęścia poznasz kogoś, kto w przyszłym roku uwolni Cię od brzemienia pytania o stan cywilny.

Te, i wiele innych porad, jak przetrwać święta, usłyszycie podczas komediowego spektaklu improwizowanego pt. „A kręci się tam obok ciebie jakiś kawaler w tej Warszawie?”.


Podobne wydarzenia:


Zasady uczestnictwa w spektaklu

Spektakle Klubu Komediowego kierowane są do widzów dorosłych (18+). 

Wyjątek od pkt. 1 stanowią spektakle dedykowane dzieciom i młodzieży (o czym informujemy w tytule i opisie takich wydarzeń). Osoby niepełnoletnie mogą brać w nich udział jedynie za zgodą i pod opieką osoby dorosłej. 

Obsługa ma prawo nie wpuścić na spektakl osób pod wpływem alkoholu/innych środków odurzających. 

Obsługa ma prawo wyprosić ze spektaklu widzów uniemożliwiających jego dalszy przebieg (bez możliwości zwrotu środków za zakupione bilety).

Wnoszenie do lokalu i spożywanie własnych napojów oraz jedzenia jest zabronione.

Na terenie lokalu obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych.

Zakup biletu i przyjście na spektakl jest równoznaczne z oświadczeniem widza o akceptacji powyższego regulaminu.


Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Tworczych Winda w Bok,
siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In