Zagraj to jeszcze raz: Najlepsze sceny w historii kina | EDYCJA OSKAROWA

Niedziela 19.03 18:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Najzabawniejsze stop-klatki z filmów nominowanych do tegorocznych Oskarów – jako punkt wyjściowy dla spektaklu improwizowanego!  Zainspirujemy się m.in. „Duchami Inisherin”, „Top Gunem” i „Avatarem” (no i „IO” – co polski akcent, to polski akcent!).

Będzie to wyzwanie dla komików, którzy będą musieli rozpocząć scenę, przyjąwszy pozycje fizyczne z ujęcia wyświetlanego na ekranie. Improwizatorzy zagrają bez przygotowanego scenariusza, rozpisanych postaci czy ustalonego miejsca akcji. Wszystko, co wydarzy się tego wieczoru na scenie, będzie wymyślane na bieżąco, dlatego może być równie zaskakujące dla widzów, jak i dla samych aktorów. I bliższe lub dalsze fabule, atmosferze i kunsztowi genialnych dzieł kinematografii…


Podobne wydarzenia:


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • 2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.

Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Windą w Bok, siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In