Klancyk gra Dziady

Klancyk gra Dziady

Piątek 28.10 19:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Nasza odpowiedź na Halloween. Zapraszamy na spektakl, który gramy tylko raz w roku. A to dlatego, że jest inspirowany „Dziadami” Adama Mickiewicza. Na pewno spróbujemy go zagrać wierszem… W świetle świec na scenie pojawi się Guślarz, który przywoła duchy. Opowiedzą one swoją historię zainspirowaną podpowiedzią publiczności.

Improwizacja to jakiś cudownie odnaleziony przez Klancyka kluczyk do utraconej przez ludzi wolności, do utraconej przez ludzi głowy.
Dorota Masłowska, „Teatr”


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
    • nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
    • nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na wydarzenie i pozostanie w domu.


Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Windą w Bok, siedziba: Mokotowska 17, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In