Klancyk i Maciej Makselon: Najlepsze książki sezonu

Piątek 23.09 19:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Które czytelnicze zaległości nadrobić po wakacjach? Czy nawet najpoważniejsza literatura może być pożywką dla komedii? Zapraszamy na jeden z pierwszych spektakli sezonu i spóźnione literackie podsumowanie w jednym. 

Naszym gościem będzie Maciej Makselon – uro­dzony 28 maja w demo­kra­tycz­nej Pol­sce, w Knu­ro­wie na Gór­nym Ślą­sku, w mie­ście tak małym, że gdyby było ładne, można by je nazwać kame­ral­nym. Redaktor inicjująco-prowadzący w Grupie Wydawniczej Foksal, komparatysta literacki, mówca TEDx, nauczyciel kreatywnego pisania, nauczyciel akademicki.

Maciej Makselon przeczyta fragmenty najlepszych premier ostatnich miesięcy, a my zrobimy z nimi to, co zwykle.

Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.
– Mariusz Szczygieł

Nie mają nawet kapelusza, a wyciągają rzeczy dużo lepsze niż króliki – potrafią zagrać wszystko: człowieka w każdym wieku, zwierzęta, warzywa korzeniowe, planetę Saturn czy też toster.
– Agnieszka Drotkiewicz, „Wysokie obcasy”


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • 2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.

Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Tworczych Winda w Bok,
siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In