Fuckup Nights Warszawa #1

Środa 28.06 20:00

Lokalizacja: Rakieta Klub ul. Nowy Świat 4a, Warszawa

Zapraszamy na wieczór FuckUp Nights Warszawa! Masz za sobą fuckup? Twój projekt zaliczył wtopę? Zespół nie dowiózł? Wierzymy, że historie niepowodzeń uczą więcej niż historie z happy endem. Bo chcemy się uczyć na błędach. Szczególnie cudzych. Najlepiej w dobrym miejscu, towarzystwie i z napojem w dłoni.

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie sukcesu opowiadają o swoich porażkach w biznesie, pracy lub projektach.

GOŚCIE FUCKUP NIGHTS WARSAW #1

Tomasz Gordon – Akademia Menedżera

Kinga Kosik-Burzyńska – Klub Komediowy

Przemek Krawczyk – Radio Kampus, Inkubator UW, GeoLearning

Joanna Manecka – producentka wydarzeń artystycznych

Prowadząca:

Monika Stolat – Splat!FilmFest, Najlepsze z Najgorszych


BIOGRAMY:

Tomasz Gordon – certyfikowany trener biznesu, mentor, twórca i koordynator „Akademii Menedżera” – innowacyjnych studiów podyplomowych. Od ponad 20 lat wspiera menedżerów, HR i działy sprzedaży w rozwoju ich kompetencji. Prowadził zaawansowane projekty szkoleniowe m.in. dla DHL, Samsung Electronics Polska, Holding WP, Huawei Polska, Xiaomi Polska, PZU oraz Banku Zachodniego WBK. Od 2007 roku jest ekspertem wielopoziomowego testu kompetencji zawodowych Master Person Analysis. Dla Brian Tracy International prowadził certyfikujące szkolenia dla coachów, mentorów, trenerów biznesu oraz profesjonalnych mówców. Autor bestselleru „Nowa psychologia zarządzania. Jak błyskawicznie zmotywować tych, którym chce się najmniej” (Onepress, 2020).

Kinga Kosik-Burzyńska – aktorka, improwizatorka, parodystka i konferansjerka. Oprócz wykształcenia aktorskiego ukończyła programy improwizacji teatralnej w najważniejszych światowych ośrodkach w Chicago: IO, Comedy Sportz i Annoyance. Na co dzień związana z warszawskim Klubem Komediowym, gdzie improwizuje od 9 lat. Jest doświadczoną instruktorką improwizacji. Pracowała przy wielu produkcjach telewizyjnych i radiowych, m.in. jako współautorka i główna aktorka w kampanii reklamowej „Player to ma” dla platformy Player, aktorka w seriach „Komicy ratują świat” i „Comedians in Quarantine” dla stacji Comedy Central, współprowadząca program „Mem te moc” dla platformy WOW – ottwow.com, prowadząca poranne pasmo „Wstawaj. Szkoda lata” w RMF.fm.

Przemek Krawczyk – przedsiębiorca, założyciel startupów GeoLearning oraz Mente. Nauczyciel przedsiębiorczości związany z Inkubatorem Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzący audycje „Przekuć w Sukces” w Radiu Kampus oraz „Przelew” w newonce.radio. Entuzjasta jazdy na nartach, piłki nożnej i Beaty Kozidrak.

Joanna Manecka – producentka wydarzeń artystycznych mieszkająca w Warszawie. Współpracowała z publicznymi instytucjami jak Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski czy Nowy Teatr, gdzie koordynowała tworzenie wystaw, spektakli teatralnych i imprez. Jest jedną z organizatorek queerowego festiwalu POMADA. Od 2022 roku związana jest z BMW Art Club.

Monika Stolat – dyrektorka artystyczna i producentka międzynarodowego festiwalu horroru, fantastyki, kina gatunkowego i bezkompromisowego kina arthousowego – Splat!FilmFest International Fantastic Film Festival, szefowa ogólnopolskiego cyklu kina klasy B – Filmy Najlepsze z Najgorszych i prezeska Fundacji Nowa Aleksandria.


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • 2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.

Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Tworczych Winda w Bok,
siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In