Zamiast kwiatka chcę playstation – impro na Dzień Chłopaka

Sobota 30.09 18:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Chłopaki nie płaczą. Jeśli ich oczy wydzielają łzy – to znaczy, że po prostu schadzają twarz (najpewniej podczas treningu crossfit). Nie piją piwa karmi. Nie muszą się odchudzać. Jak już – to są nie na diecie, tylko na redukcji. Nie mają swojej ulubionej piżamy ani porannych rytuałów beauty, za to mają ulubiony młotek i własne szlaki w Obi… Chłopaki… Hmm… (albo „u-u-u!”)  Jak to z wami jest?

Zapraszamy na komediowy spektakl z okazji Dnia Chłopaka! Tego wieczoru zainspirujemy się męskimi, a w zasadzie „chłopięcymi” (nie, dziwnie to brzmi… może jednak chłopcowatymi, ewentualnie chłopskimi) historiami widzów i zagramy o tym serię improwizowanych scen (tj. granych a vista, bez ustalonego scenariusza czy wcześniej wymyślonych bohaterów). Także weźcie swoich chłopaków, braci, ojców, przyjaciół i kolegów, chłopów, chłoptasiów i chłopiska, i zróbcie im miły dzień w Klubie Komediowym!


Podobne wydarzenia:


Zasady uczestnictwa w spektaklu

Spektakle Klubu Komediowego kierowane są do widzów dorosłych (18+). 

Wyjątek od pkt. 1 stanowią spektakle dedykowane dzieciom i młodzieży (o czym informujemy w tytule i opisie takich wydarzeń). Osoby niepełnoletnie mogą brać w nich udział jedynie za zgodą i pod opieką osoby dorosłej. 

Obsługa ma prawo nie wpuścić na spektakl osób pod wpływem alkoholu/innych środków odurzających. 

Obsługa ma prawo wyprosić ze spektaklu widzów uniemożliwiających jego dalszy przebieg (bez możliwości zwrotu środków za zakupione bilety).

Wnoszenie do lokalu i spożywanie własnych napojów oraz jedzenia jest zabronione.

Na terenie lokalu obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych.

Zakup biletu i przyjście na spektakl jest równoznaczne z oświadczeniem widza o akceptacji powyższego regulaminu.


Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Tworczych Winda w Bok,
siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In