Zamiast kwiatka chcę playstation – impro na Dzień Chłopaka

Sobota 30.09 18:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Chłopaki nie płaczą. Jeśli ich oczy wydzielają łzy – to znaczy, że po prostu schadzają twarz (najpewniej podczas treningu crossfit). Nie piją piwa karmi. Nie muszą się odchudzać. Jak już – to są nie na diecie, tylko na redukcji. Nie mają swojej ulubionej piżamy ani porannych rytuałów beauty, za to mają ulubiony młotek i własne szlaki w Obi… Chłopaki… Hmm… (albo „u-u-u!”)  Jak to z wami jest?

Zapraszamy na komediowy spektakl z okazji Dnia Chłopaka! Tego wieczoru zainspirujemy się męskimi, a w zasadzie „chłopięcymi” (nie, dziwnie to brzmi… może jednak chłopcowatymi, ewentualnie chłopskimi) historiami widzów i zagramy o tym serię improwizowanych scen (tj. granych a vista, bez ustalonego scenariusza czy wcześniej wymyślonych bohaterów). Także weźcie swoich chłopaków, braci, ojców, przyjaciół i kolegów, chłopów, chłoptasiów i chłopiska, i zróbcie im miły dzień w Klubie Komediowym!


Podobne wydarzenia:


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • 2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.

Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Tworczych Winda w Bok,
siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In