„Niewydarzone historie” – impro z Czarkiem Jurkiewiczem

Czwartek 04.04 19:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Przez ostatnie miesiące pióro Czarka Jurkiewicz sączyło kłamstwa niczym krople kiepsko oczyszczonej wody z przeterminowanego filtra, aż na rynku wydawniczym pojawił się zbiór historii z jego życia. Wszystko super, tylko że Czarek nigdy nie trzymał pióra w ręku, a spisane historie są zmyślone. Wszystko w celach komediowych. Dla dobra komedii Czarek kłamałby wam prosto w oczy, ale w końcu napisał książkę… więc wasze oczy raczej się nie spotkają. A może jednak?

Pyk! Piszemy do Czarka. Bo się kolegujemy, no i my też zmyślamy wszystko dla dobra komedii. Umówieni: zagramy improwizowany spektakl do fragmentów książki wybranych i przeczytanych przez Czarka. To nie będzie ani typowe spotkanie autorskie, ani komediowa ustawka komików: improwizatorzy vs stand-uper. Ale – skoro już jest okazja – to zmierzymy się wzrokiem i zobaczymy, kto wytrzyma dłużej bez mrugania. Takie fajne wydarzenie wymaga równie fajnej widowni. Dlatego liczymy, że przyjdziecie!

Cezary Jurkiewicz – zajmuje się komedią sceniczną od 15 lat. Jest jednym z pierwszych stand-uperów w Polsce i nadal się tym zajmuje. Toczy bekę i szuka sojuszników w swoim punkcie widzenia. Występował w różnorakich projektach telewizyjnych związanych z Comedy Central, HBO, TVN, ale jak czasem wpadnie do rodziców, to też coś w telewizji obejrzy (bo sam telewizora nie ma). Napisał serię komediowych opowiadań w swoim debiucie pisarskim pt. „Niewydarzone historie” (Prószyński i S-ka, 2024). Jak sama nazwa wskazuje – wszystkie są zmyślone.

Książka do kupienia podczas spektaklu, a także na stronie Wydawnictwa.


Podobne wydarzenia:


Zasady uczestnictwa w spektaklu

Spektakle Klubu Komediowego kierowane są do widzów dorosłych (18+). 

Wyjątek od pkt. 1 stanowią spektakle dedykowane dzieciom i młodzieży (o czym informujemy w tytule i opisie takich wydarzeń). Osoby niepełnoletnie mogą brać w nich udział jedynie za zgodą i pod opieką osoby dorosłej. 

Obsługa ma prawo nie wpuścić na spektakl osób pod wpływem alkoholu/innych środków odurzających. 

Obsługa ma prawo wyprosić ze spektaklu widzów uniemożliwiających jego dalszy przebieg (bez możliwości zwrotu środków za zakupione bilety).

Wnoszenie do lokalu i spożywanie własnych napojów oraz jedzenia jest zabronione.

Na terenie lokalu obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych.

Zakup biletu i przyjście na spektakl jest równoznaczne z oświadczeniem widza o akceptacji powyższego regulaminu.


Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Tworczych Winda w Bok,
siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In