ODWOŁANE: Moja żona odeszła z naszą terapeutką
Czwartek 05.12 19:00
O ile główny bohater sztuki pt. „Moja żona odeszła z naszą terapeutką” w dobrym stylu i z iście europejską ogładą dał radę rozstać się ze swoją eks-małżonką (pieczętując rozstanie koleżeńskim zakładem: Kto pierwszy coś poczuje przy rozstaniu, przegrywa), o tyle porzucenie przez terapeutkę traktuje raczej osobiście. Czy po przeprowadzce do ponownie kawalerskiego mieszkania nasz bohater stanie na nogi, czy raczej szybko wskoczy w kolejne rozczarowanko? Zapewne pomogą mu w tym Empatodeweloper, Ciotka Ambiwalenta, re-dekoratorzy wnętrz emocjonalnych oraz Ninsa Serotonina – roztrzepana recepcjonistka w ośrodku „Radosna Synapsa”.
Klub Komediowy zaprasza na spektakl o rozstaniach, zdradach, awanturach, inbach, milczących wieczorach i krzykliwych porankach, który – mamy nadzieje – napawa optymizmem, a przynajmniej przerażeniem. „Moja żona odeszła z naszą terapeutką” to przedstawienie idealne na pokowidowe tąpnięcie towarzyskie. Komedia rozwodowo-muzyczna. A dla niektórych – płonny poradnik sceniczny, jak zakończyć wieloletni związek i nic przy tym nie poczuć.
tekst: Michał Sufin
reżyseria: Michał Sufin
muzyka: Radek Łukasiewicz
scenografia: Michał Jońca
choreografia: Weronika Pelczyńska
reżyseria świateł: Filip Kabulski
kostiumy: Kornelia Dzikowska
rekwizyty: Zuzanna Białecka
inspicjent: Maciej Pachota
realizacja dźwięku: Paweł Parzuchowski
obsada: Mateusz Lewandowski, Monika Pikuła, Małgorzata Mikołajczak, Bartosz Szpak, Joanna Halinowska / Wiktoria Wolańska
Spektakl bierze udział w 30. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.
W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Jacek Sieradzki (przewodniczący), Dominik Gac, Piotr Hildt, Anna Jazgarska, Szymon Kazimierczak, Andrzej Lis, Wanda Świątkowska
Podobne wydarzenia:
Zasady uczestnictwa w spektaklu
Spektakle Klubu Komediowego kierowane są do widzów dorosłych (18+).
Wyjątek od pkt. 1 stanowią spektakle dedykowane dzieciom i młodzieży (o czym informujemy w tytule i opisie takich wydarzeń). Osoby niepełnoletnie mogą brać w nich udział jedynie za zgodą i pod opieką osoby dorosłej.
Obsługa ma prawo nie wpuścić na spektakl osób pod wpływem alkoholu/innych środków odurzających.
Obsługa ma prawo wyprosić ze spektaklu widzów uniemożliwiających jego dalszy przebieg (bez możliwości zwrotu środków za zakupione bilety).
Wnoszenie do lokalu i spożywanie własnych napojów oraz jedzenia jest zabronione.
Na terenie lokalu obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych.
Zakup biletu i przyjście na spektakl jest równoznaczne z oświadczeniem widza o akceptacji powyższego regulaminu.
Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Tworczych Winda w Bok,
siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762