Szopka noworoczna: Najlepszy rok w historii Polski | NOWOŚĆ

Piątek 03.02 21:15

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Doda szukająca męża w TVP,  Rafalala gate, Kurzopki, Mata na prezydenta, Mata do więzienia, koniec „Kiepskich”, imby polityczne,  HiT, Lex Czarnek, inflacja, walka o słupki partyjne, Lex Czarnek 2.0., zatrucie Odry, śmierć królowej, spór o złotą waginę, mundial, Polacy zbierają chrust, Polki dają w szyję, Lex Czarnek 3.0. …  To był dobry rok dla Polski! Obfitujący w wydarzenia istotne tyle o ile, bardziej lub mniej humorystyczne, nonsensowne, albo wręcz przeciwnie – zmieniające sens wszystkiego, co dotychczas znaliśmy. Rodzime skandale i zagraniczne aferki wpychają się na pierwszy plan, podczas gdy w tle odgrywa się dramat wojny na Ukrainie…

W związku z powyższym zapraszamy na spektakl, który nawiązuje do formuły szopki noworocznej, zachowując niepublicystycznego ducha Klubu Komediowego. Za pomocą wierszy, scenek, piosenek i skeczy zainspirowanych rokiem Anno Domini 2022 postaramy się podsumować minione 365 dni w satyryczny, refleksyjny oraz typowy dla nas, niezbyt zborny i precyzyjny sposób.


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • 2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.

Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Windą w Bok, siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In