Królowa dram, czyli komediowa inba tygodnia | NOWOŚĆ

Środa 08.02 21:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Aferka goni aferkę. Ktoś się z kimś przespał, ale podobno bez przyjemności. Na czymś wallu pojawił się wpis szkalujący znajomych, rodzinę i Polskę. Na Tinderze znów masowo kobiety zaniżają swój wiek, podczas gdy mężczyźni zawyżają swój wzrost. Kto, czym i gdzie wjechał po pijaku? Zapraszamy na dwór królowej i króla dram!

Zagramy dla was komediowy spektakl, w którym zaimprowizujemy bieżące inby! Inspiracje weźmiemy od publiczności (bo przecież nie trzeba być celebrytą, żeby zrobić niezłe avanti), co nie oznacza, że nie sięgniemy do źródeł: Pomponika i tego typu plotkarskich tytulików. Tipsy pójdą w ruch, ktoś wybiegnie z płaczem, a ktoś przeżyje katharsis.

Dla osób urodzonych w ubiegłym wieku (za SJP):
inba – 1. impreza; 2. wydarzenie, zwykle negatywne i wywołujące emocje, np. kłótnia, afera, zamieszki itp.; słowo zgłoszone w plebiscycie Młodzieżowe Słowo Roku 2016
avanti – środowiskowo: awantura, awanti


Podobne wydarzenia:


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • 2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.

Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Windą w Bok, siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In