SPEKTAKL DLA DZIECI! Klubuś Komediowy z okazji Dnia Dziecka – improwizowany spektakl dla najmłodszych

Niedziela 04.06 12:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy najmłodszych widzów wraz z opiekunami na spektakl do Klubu Komediowego! Będzie on improwizowany – to znaczy, że wszystko, co dzieci zobaczą i usłyszą na scenie, będzie wymyślane i grane przez aktorów na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego napisania dialogów czy przypisanych aktorom ról. Niebagatelna będzie więc rola dzieci zgromadzonych na widowni, które – za pomocą własnej wyobraźni i pomysłowości – realnie będą wpływały na przebieg przedstawienia. Co i rusz będziemy pytać młodych widzów o podpowiedzi i sugestie dotyczące dalszego przebiegu wydarzeń i angażować je do wspólnego wymyślania fabuły.

Wydarzenie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat oraz ich opiekunów.

Bilety: 35 zł

Bilety grupowe: dla grupy (dorosłych lub dzieci) większej niż 10 osób mamy zniżkę 30 zł za pojedynczy bilet. Jeśli wybieracie się do nas grupą i chcecie skorzystać ze zniżki, napisz na adres agata@komediowy.pl


Podobne wydarzenia:


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • 2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.

Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Tworczych Winda w Bok,
siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In