Antywalentynki, czyli Klub Komediowy psuje święto zakochanych

Sobota 11.02 21:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Klub Komediowy zaprasza na nieco inny wieczór z okazji święta zakochanych!

Jeżeli powtarzana z roku na rok opcja „kolacja przy świecach” już Wam się (nomen omen) przejadła i szukacie alternatywy dla zgranych pomysłów na walentynkową randkę…Jeżeli potrzebujecie doświadczenia, które podda wasz związek próbie ognia, tj. dowiedzie, czy podczas spektaklu komediowego oboje/obaj/obie śmiejecie się w tych samych momentach – ergo macie wspólne poczucie humoru…Jeżeli uważacie, że prawdziwa miłość to „nie patrzeć nie na siebie nawzajem, ale patrzeć razem we wspólnym kierunku” (w tym wypadku: w kierunku sceny teatralnej)…A może po prostu nie macie z kim spędzić Walentynek, a szukacie pretekstu, aby wyjść z mieszkania i spędzić weekend w miejscu, gdzie aż tak nie rzuca się w oczy, że jesteście bez pary (czemu akurat sprzyja teatralny układ widowni)…

…mamy propozycję w sam raz dla was: KLUBOWĄ REWIĘ WALENTYNKOWĄ!

W „Antywalentynki” – pod postacią tkliwych (nie mylić z „ckliwych”) songów, krotochwilnych scenek i krnąbrnych monologów – zaserwujemy Wam sceniczny pączek bez lukru, za to z nadzieniem z całej gamy uczuć, który nasyci wasze głowy i serca pustymi kaloriami żartów i zabaw językowych (a już jak sobie te kalorie potem spalicie, to wasza sprawa…). Przekonajcie się, jak wiele niespodziewanych rzeczy może się wydarzyć między słowami „kocham” a „cię”. 

Bilety: 150 zł (w cenie biletu welcome drink)


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • 2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.

Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Windą w Bok, siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In