Trendy i owędy – gość specjalny: Jarosław Gugała

Wtorek 25.10 19:00

Lokalizacja: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1, Warszawa

Zapraszamy na spektakl inspirowany ostatnim wydaniem magazynu online „THINKTANK”.

Tego wieczoru zespół THINKTANK omówi bieżące tendencje, analizy i studia przypadków, które pomagają lepiej zarządzać w polskich warunkach, natomiast komicy postarają się zinterpretować tę wiedzę i zagrają serię improwizowanych scen, idąc za własnymi skojarzeniami, najpewniej znacząco oddalając się od merytorycznych inspiracji. Także THINKTANK – trendy, a Klub Komediowy – owędy… Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jarosław Gugała – dziennikarz i prezenter, aktor, wykładowca, w latach 1999–2003 ambasador RP w Urugwaju.

THINKTANK jest platformą dialogu i wymiany doświadczeń o najlepszych praktykach zarządzania, przywództwa, strategii i komunikacji dla liderów biznesu i administracji publicznej. Wydaje także magazyn „THINKTANK”.


Zasady uczestnictwa w spektaklu

  • 1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  • 2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.

Sprzedawcą biletów na to wydarzenia jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Windą w Bok, siedziba: Mokotowska 17 Warszawa, NIP: 1181982762


Lokalizacja

Sign In